top of page

המלצות תלמידות

"לפני כשנתיים נרשמתי אצלך לקורס צמות ומאז קיבלת אותי אלייך כעובדת בזרועות פתוחות. האמנת בי ותמכת בי לאורך כול הדרך
היית שם ונתת לי טיפים שהם חוכמת חיים. גם כשהקורס נגמר הוא לא באמת נגמר...
הידע שצברתי בזכותך, הנתינה והאמונה שלך בי חיזקו אותי בצורה בלתי רגילה. עכשיו, כשהגיע הזמן להיפרד, לא רק אני אגיד, גם אחרות יעידו שאת אישה מופלאה!
"מכול מלמדיי השכלתי"
בתודה ענקית"

כרמית

"יפית, אני רוצה להגיד לך תודה ענקית! ועל הדרך להמליץ למעצבי שיער פעילים או אפילו סתם אנשים שבא להם ללמוד צמות מיוחדות :) שהם חייבים! פשוט חייבים!!! לעבור השתלמות אצלך!
את מקסימה, מצחיקה, ולא מוותרת וביננו זה הכי חשוב! קשה באימונים קל בקרב...
נתת לי המון ידע וכלים לשדרג את עצמי , נתת לי מענה לגבי כל צמה שלא הייתי סגורה לגבי איך היא בנויה הראת לי בצורה הטובה ביותר שהשד לא כזה נורה כמו שהוא נראה ומעכשיו בטוח שאפנק את הלקוחות שלי בצמות מיוחדות בזכותך. אז המון המון המון ושוב המון תודה."

אורן

"ממש נהניתי, למדתי המון טכניקות של צמות, ההסברה ברורה מאוד, יחס אישי ואוהב אין עליך ממליצה בחום לכולן נהניתי מאוד מהקורס תודה רבה."

מורן

"אצל מי אלמד לעצב תסרוקות??? 

זו הדילמה שעמדה מולי תקופה ארוכה. כל כך הרבה דברים היו חשובים לי - רמת עבודה גבוהה, יחס אישי, שיטות לימוד חדשניות אך פשוטות ולא פחות חשוב שאני אהנה מהתהליך! 

אחרי לא מעט חיפושים מצאתי את כל הדברים הללו אצל יפית קובי אהובתי! ולא סתם אני בוחרת להשתמש במילה 'אהובתי' כי כבר בשיעור הראשון יפית הפכה ממורה לחברה. השיעורים אצל יפית היוו הנאה צרופה עבורי והקנו לי תחושת סיפוק והצלחה עצומים! כעת שסיימתי אני מרגישה בטוחה ונרגשת לצאת למסע הקסום הזה, מצויידת בארגז כלים עמוס בכל פיסת ידע ועצה מהטובה מכולם!!!

יפית יקרה, תודה על שהעברת לי מהניסיון והסודות המדהימים שלך. תדעי שבכל תסרוקת שאעצב קולך יהדהד וחיוכך יבצבץ (כמו ה"שוונצים" שאנחנו כל כך אוהבות )

"מכל מלמדיי השכלתי"

אוהבת אותך"

רויטל

יפית המקסימה! היה פשוט תענוג לעשות את קורס התסרוקות איתך. כל כך נעימה וכייפית. כמה סבלנות,זמינות,גמישות התחשבות ומקצועיות!! לא דימיינתי שבזמן יחסית קצר אצליח ללמוד את כל מה שלמדנו. לגמרי מורגש שאת מלמדת מכל הלב. תודה תודה תודה!

נוי

אני גילת אדם, מאפרת מקצועית, הגעתי לקורס השתלמות צמות אצל המהממת יפית קובי. ההשתלמות עוררה בי את הפרפרים בבטן והתשוקה בידיים ורציתי כבר ללמוד את הכל כאן ועכשיו.

זה בדיוק היום שבו הבנתי שאני חייבת לפתח את תחום תסרוקות הערב והכלות ולהשלים את החלק שהיה בי חסר. חזרתי מההשתלמות בתחושה שהגעתי הביתה. אני חושבת שזה מה שסגר לי את הפינה. בלי להתבלבל החלטתי שאני אצל יפית קובי לומדת את הקורס המלא ומשם הדרך כבר הייתה קלה. גאה להגיד שאתמול סיימתי בגאווה קורס תסרוקות כלה וערב, קורס שנתן לי הרבה כלים, טיפים ולימד אותי את סודות המקצוע על מנת ליצור כל תסרוקת שרק תעלה בראשי.

יפיתוש' את מוכשרת בטרוף, סבלנית והכי חשוב חברה לדרך. באמת חשוב לך שנצליח, את לא מוותרת ומבחינתי את ממציאה את הגלגל. אני בטוחה שעוד ניפגש בהמשך 

גילת

"ב-15.11.16 סיימתי קורס תסרוקות אצל יפית. את מורה מקסימה עם הרבה סבלנות. את לא רק מקצועית, את גם מורה שיכולה להגיש לתלמיד את כל הידע שלך. מאוד מודה לך ומאוד שמחה שלמדתי אצלך."

יוליה
bottom of page